Szkoła bycia pro-vie, albo: w jaki sposób 2+2 może być równe 70?

School of saying yes to human life

École de dire oui à la vie humaine

„Według chrześcijańskiego rozumienia rzeczywistości los całego stworzenia wpisuje się w misterium Chrystusa, który jest obecny od początku wszystkich rzeczy: «Wszystko przez Niego i dla Niego zostało stworzone» (Kol 1,16). Prolog Ewangelii św. Jana (1,1-18) ukazuje stwórcze działanie Chrystusa jako Słowa Bożego (Logos). Ale prolog ten zaskakuje z powodu stwierdzenia, że to Słowo «stało się ciałem» (J 1,14). Jedna z Osób Trójcy Świętej weszła w stworzony wszechświat, łącząc z nim swój los aż po krzyż. Od początku świata, ale w sposób szczególny od wcielenia, misterium Chrystusa tajemniczo działa w całej rzeczywistości naturalnej, nie ograniczając jednak jej autonomii”.

Ojciec Święty Franciszek, Encyklika «LAUDATO SI'». W trosce o wspólny dom, Kraków 2015, s. 65.

Content marketing tematyczny

Content marketing dla Ciebie

Uprzejmie informuję, że tak jak kiedyś, tak i teraz moim osobistym zdaniem ta witryna jest za trudna do czytania przez osoby, które nie ukończyły 18-tu lat (chodzi o trudność z powodu obiektywnej drastyczności niektórych przedstawianych tu zagadnień), choć poruszane tu treści pojawiają się bezbroblemowo w tzw. przestrzeni publicznej i w internecie, i prawie nikt się na to nie oburza. Kto trafił na tę moją witrynę, a ma lat mniej, proszę, żeby grzecznie zapytał Mamy lub Taty, czy wyraża zgodę dla Małoletniej lub Małoletniego na czytanie zawartych tu treści.

Kto ma pomysł jak to zrobić, żeby jednak nie wymarły misie koala? To dosłownie ostatnia chwila, żeby je ratować!

Proszę ratować misie koala. Przecież to naturalny antydepresant! Przede wszystkim dla dzieci.

Informacja o plikach cookies

Cennik usług

Regulamin usług

Polityka prywatności

Napisz/Zadzwoń

Zadania w 'Szkole bycia pro-vie'

2021

Zadania nauczania początkowego

(pojęcie nauczania początkowego w szkole bycia pro-vie jest synonimem stopnia podstawowego w tej szkole)

Zadania w 'szkole bycia pro-vie' musicie sobie znajdywać bez mojej pomocy, a będą zawsze oznaczone kolorem takim jak jest napisane to zdanie. Linki do zadań będą umieszczane zarówno w Nowościach, jak i na tej stronie (z listą zadań). Kolejne zadania pojawiać się będą nieregularnie. Trzeba co jakiś czas sprawdzać. Nie są to zadania obowiązkowe dla wszystkich uczestników tej szkoły, ale dla osób, które chciałyby po ukończeniu naszej szkoły otrzymać jakiś pamiątkowy certyfikat (w czasie aktualnie nieokreślonym), oprócz zadania nr 1, wszystkie następne już trzeba będzie wykonać.

Oferta specjalna na wykonanie bloga

Gdyby ktoś z Was miał już teksty i pomysł na swojego bloga zgodnego tematycznie z treściami zawartymi w Serwisie II (zob.: Regulamin usług), ale chciałby, żebym tego bloga ja wykonała, istnieje możliwość zamówienia u mnie takiej realizacji w cenie promocyjnej, w roku 2021: 400 zł (brutto). Blog byłby wtedy w typie bloga III (oczywiście z innym arkuszem stylów). Warto skorzystać z tej oferty i jeszcze do tego z promocji '10 artykułów za 39 zł' (brutto), żeby taki blog od razu miał dobre linkowanie. Zadania w 'Szkole bycia 'pro-vie' mogą, a nawet powinny stanowić treści na bloga ich Autorów, czyli Uczniów 'szkoły bycia pro-vie'. Moja ogólna oferta projektowania i wykonania stron internetowych jest cały czas dostępna, ale cennik jest inny.