Szkoła bycia pro-vie, albo: w jaki sposób 2+2 może być równe 70?

School of saying yes to human life

École de dire oui à la vie humaine

Content marketing tematyczny

Content marketing dla Ciebie

Informacja o plikach cookies

Regulamin usług

Polityka prywatności

Napisz/Zadzwoń

Uwaga! Strona pro-vie.pl jest przeznaczona dla osób dorosłych; miejscami zawiera treści trudne intelektualnie, które tworzę z myślą o osobach dorosłych, czyli nie dla dzieci. Także dlatego, że nie mam uprawnień pedagogicznych, co oznacza, że moje sposoby wyrażania się nie uwzględniają tych umiejętności w przekazywaniu wiedzy, których wymaga relacja z dziećmi.

Zadania w 'Szkole bycia pro-vie'

2021

Zadania nauczania początkowego

(pojęcie nauczania początkowego w szkole bycia pro-vie jest synonimem stopnia podstawowego w tej szkole)

Zadania w 'szkole bycia pro-vie' musicie sobie znajdywać bez mojej pomocy, a będą zawsze oznaczone kolorem takim jak jest napisane to zdanie. Linki do zadań będą umieszczane zarówno w Nowościach, jak i na tej stronie (z listą zadań). Kolejne zadania pojawiać się będą nieregularnie. Trzeba co jakiś czas sprawdzać. Nie są to zadania obowiązkowe dla wszystkich uczestników tej szkoły, ale dla osób, które chciałyby po ukończeniu naszej szkoły otrzymać jakiś pamiątkowy certyfikat (w czasie aktualnie nieokreślonym), oprócz zadania nr 1, wszystkie następne już trzeba będzie wykonać.

Oferta specjalna na wykonanie bloga

Gdyby ktoś z Was miał już teksty i pomysł na swojego bloga zgodnego tematycznie z treściami zawartymi w Serwisie II (zob.: Regulamin usług), ale chciałby, żebym tego bloga ja wykonała, istnieje możliwość zamówienia u mnie takiej realizacji w cenie promocyjnej, w roku 2021: 400 zł (brutto). Blog byłby wtedy w typie bloga III (oczywiście z innym arkuszem stylów). Warto skorzystać z tej oferty i jeszcze do tego z promocji '10 artykułów za 39 zł' (brutto), żeby taki blog od razu miał dobre linkowanie. Zadania w 'Szkole bycia 'pro-vie' mogą, a nawet powinny stanowić treści na bloga ich Autorów, czyli Uczniów 'szkoły bycia pro-vie'. Moja ogólna oferta projektowania i wykonania stron internetowych jest cały czas dostępna, ale cennik jest inny.