Szkoła bycia pro-vie, albo: w jaki sposób 2+2 może być równe 70?

Content marketing tematyczny

uwaga! strona pro-vie.pl jest przeznaczona dla osób dorosłych; miejscami zawiera treści trudne intelektualnie, które tworzę z myślą o osobach dorosłych, czyli nie dla dzieci. Także dlatego, że nie mam uprawnień pedagogicznych, co oznacza, że moje sposoby wyrażania się nie uwzględniają tych umiejętności w przekazywaniu wiedzy, których wymaga relacja z dziećmi.

Nowości w szkole bycia pro-vie

14 października 2020 r.

Pracuję już nad regulaminem, a witryna ta w większej części jest już gotowa. Jeszcze czwarta drabina i korekty. Zachęcam przeogromnie do tworzenia własnych, nawet krótkich, prywatnych blogów tematycznych i linkowania do nich poprzez moje strony content marketing'owe. Choć chciałabym pozostawić wymóg dla Autorów związany z wykształceniem, strony te mają zachować styl, który trudno mi nazwać, ale może będzie wiadomo o co mi chodzi, jeśli go określę jako 'styl bycia na codzień'. Chodzi więc o taką formę wypowiedzi, w której jak najbardziej może się także znaleźć wypowiedź naukowa, ale nie jest to wymóg formalny. Chciałabym też powiedzieć, że jednym z największych moich ograniczeń są moje (w stresie większe) problemy z pamięcią, którą tworząc moje strony tak naprawdę rehabilituję, ale wciąż trafiam na moje pomyłki, więc sporo czasu przeznaczam na szukanie moich własnych błędów, co sprawia ten skutek właśnie, że strony te tworzę wiele tygodni, a nawet wiele miesięcy. Proszę o wybaczenie tej niedogodności. To Państwo oceniają jakość tych stron i decydują czy można być na nich Autorem. Na pewno za jakiś czas wrócę w większym stopniu także do tych stron, które tworzą E-serwis I. Jedną z nich jest witryna o tworzeniu prostych, responsywnych stron internetowych, więc gdyby ktoś chciał zupełnie samodzielnie tworzyć swojego bloga, powinno to być kiedyś możliwe także z pomocą mojej witryny o tej właśnie responsywnej tematyce. Dodatkowym problemem jest ten fakt: żyjąc życiem konsekrowanym (niezatwierdzonym, ponieważ ta nowa forma życia konsekrowanego jest jeszcze zbyt młoda i w trakcie zarówno dookreślania, jak i rozeznawania), ale z powodu pandemii bez dostępu do sakramentów w koniecznym wymiarze, żyję w dużym osłabieniu duchowym, więc bywa, że zwyczajnie nie mam fizycznie sił, żeby się pozbierać. Nie jest to depresja, ale brak duchowego pokarmu. Myślę, że te wyjaśnienia na dzisiaj wystarczą.

12 października 2020 r.

Dodałam w nawigacji na górze witryny link do mojego drugiego bloga (Inspiracje: Blog II), który także jest na tak dla ludzkiego życia i ludzkiej godności (w wymiarze jeszcze bardziej ogólnoludzkim), a także zupełnie nową podstronę z całą pewnością.

30 września 2020 r.

Także w 'koncepcjach Renaty' dodałam Polska pro-life? Tak, ale jak moje propozycje sposobów ratowania prawnego (i rzeczywistego) życia ludzkiego nienarodzonego i (przy okazji) życia kobiet w bardzo trudnej ciąży.

27 września 2020 r., niedziela

W 'koncepcjach Renaty' dodałam moją propozycję prawnego rozróżnienia pojęć związanych z ratowaniem nienarodzonych istnień ludzkich oraz pomysł na ratowanie życia ludzkiego i godności ludzkiej ratunkowym przykazaniem Kościelnym, o które chciałabym prosić Ojca Świętego Franciszka.