Uprzejmie informuję, że tak jak kiedyś, tak i teraz moim osobistym zdaniem ta witryna jest za trudna do czytania przez osoby, które nie ukończyły 18-tu lat (chodzi o trudność z powodu obiektywnej drastyczności niektórych przedstawianych tu zagadnień), choć poruszane tu treści pojawiają się bezbroblemowo w tzw. przestrzeni publicznej i w internecie, i prawie nikt się na to nie oburza. Kto trafił na tę moją witrynę, a ma lat mniej, proszę, żeby grzecznie zapytał Mamy lub Taty, czy wyraża zgodę dla Małoletniej lub Małoletniego na czytanie zawartych tu treści.

W drugiej kolejności uprzejmie informuję, że od wielu już lat bardzo mnie interesuje katolicka teologia moralna, więc jak tylko znajdę możliwości, żeby takie studia podjąć, na pewno je podejmę. To jednak nie będzie ani ten rok akademicki, ani nawet następny, zatem jakość moralna tej i innych moich witryn nadal musi być... potoczna, za co przepraszam osoby, które oczekiwały szybszej na ten temat zmiany.

Szkoła bycia pro-vie, albo: w jaki sposób 2+2 może być równe 70?

School of saying yes to human life

École de dire oui à la vie humaine

Content marketing tematyczny

Content marketing dla Ciebie

Informacja o plikach cookies

Regulamin usług

Polityka prywatności

Napisz/Zadzwoń

Dobrostanem człowieka jest radość z dobrostanu przyrody. Z tworzyw sztucznych pet, można robić klocki: zakręcone butelki odrobinę podgrzać, żeby stały się termoplastyczne i zgnieść do oczekiwanych rozmiarów, ale tak, żeby wewnątrz butelek zostało trochę powietrza. Uzyskane w ten sposób formy można używać w budownictwie pasywnym do tworzenia dodatkowej warstwy izolacyjnej murów. Nie cienkiej, jak pianki termoizolacyjne, które mają 2-3mm, ale grubej jak cegły, czyli na 10-12cm, np. o wymiarach: 10 x 50 x 70. Wtedy pianka termoizolacyjna po obu stronach, i tworzywo pet okazują się... nową manną z nieba, która pozwoli przestawić całe budownictwo na budownictwo PASYWNE.

Czy ktoś zauważył, że husteczki higieniczne można pakować zawsze w papier podobny do śniadaniowego, a nigdy w folię polietylenową czy jakąś tam inną wziętą z chemii organicznej? Chodzi, w takich i podobnych przypadkach, o zatrzymanie szkodliwej produkcji tego typu opakowań na przyjazną dla środowiska, a nie o rzekomo bezproblemową dalszą produkcję i do tego ciekawy recykling.

O co chodzi w tej ofercie content marketingu?

O kilka rzeczy: po pierwsze o bardzo dobrą jakość zupełnie unikatowej formy reklamy w internecie, która niesie wartości (merytoryczne, wizualne, artystyczne) w sposób łagodny (choć progresywny) i łatwy do zaakceptowania. Krótkie artykuły z linkami do pozycjonowanych stron w zależności od umiejętności pisarza lub od zawartej w nich wiedzy mogą, a nawet powinny być interesujące same w sobie a ich lektura niejako intuicyjnie powinna sprawiać, że Czytający klikną w zamieszczone w nich linki. Po drugie: o możliwość promowania treści tzw. niszowych, które nigdy (przez swoją niszową naturę [tak naprawdę cała kultura jest niszowa, gdyż taką ma właśnie naturę]) nie zdobędą wysokich pozycji wwynikach wyszukiwania, ale też mają swój krąg Odbiorców, do których tym sposobem dotrą. Po trzecie: o niską cenę, jaką trzeba zapłacić, żeby zdobyć 20–30 tego typu linków. Aktualnie jest to kwota 39 zł za 10 artykułów przesłanych mailowo do publikacji we wskazanych miejscach witryn tego E-serwisu lub 190 zł za 10 artykułów mojego autorstwa zleconych mi do napisania na zadany temat (zgodnie z Regulaminem usług).

Chcesz zainwestować małe pieniądze w zmocnienie Twojej oferty produktowej lub usługowej w Internecie?

Napisz / Zadzwoń lub Zajrzyj na stronę startową tej witryny albo Popatrz na nawigację

Jak można skorzystać z tej oferty content marketingu?

Trzeba do mnie napisać maila w tej sprawie z pytaniem o ofertę w celu dogadania szczegółów.

Od kiedy ważna jest oferta z promocją takiego content marketingu?

Promocja jest ważna od 2021 roku do końca 2022, Regulamin usług jest co jakiś czas aktualizowany, np. dlatego, że E-serwis pozyskuje nowe witryny, co jest z korzyścią dla tej oferty.

Dlaczego ten content marketing nazywa się tematycznym?

Wynika to z merytorycznej architektury tego E-serwisu, który tworzą oddzielne witryny internetowe, a każda z nich, choć w równym stopniu proponuje usługi content marketingowe, dotyczy wyraźnie innej tematyki, którą można powiązać wzajemnie linkami, ale nie jest to konieczne. Mówiąc inaczej: witryny tworzące E-serwis nie są od siebie zależne w sensie treści, ale istnieje możliwość tworzyć na nich powiązania linkami w sposób, który uatrakcyjnia cały serwis, co jest korzystne dla osób zamieszczających tu swoje artykuły, gdyż umiejętne wzajemne linkowanie witryn w serwisie poprawia pozycjonowanie tych witryn, a to przekłada się na wyniki witryn linkowanych w artykułach. Tym m. in. zajmuje się firma Malarstwo i Ty, aby ta oferta content marketingowa stawała się coraz lepsza.

Czy można to zobaczyć na jakimś przykładzie?

Tak. Przykładowy artykuł na tej witrynie dotyczy zachęty do kupowania Fecika. Artykuł ten ma także link wewnętrzny na podstronie Nowości (trzeba kliknąć Bańka). Bez większych problemów można też linkować do tego lub podobnego artykułu z innej witryny tego serwisu, jeśli tylko znajdzie się ciekawe znaczeniowe powiązanie w zaproponowanych przeze mnie tematach, w treści samego artykułu, choć takie linkowanie (z jednej mojej witryny na drugą moją witrynę) aktualnie nie jest moją ofertą (tworzy się spontanicznie), gdyż pozycjonuje ten serwis, podczas gdy w tej ofercie chodzi o pozycjonowanie zasobów internetowych znajdujących się poza tym serwisem, czyli tych, które wskaże Zlecający mi taką usługę.

Przekonuje Cię wyższy standard moralny reklamy w Internecie?

Napisz / Zadzwoń lub Zajrzyj na stronę startową tej witryny albo Popatrz na nawigację

Jakie witryny aktualnie wchodzą w skład tego Serwisu oprócz Szkoły bycia pro-vie?

Podaję adresy lub frazy (słowa) kluczowe do wpisania w wyszukiwarce internetowej (warto wpisać frazy kluczowe dla sprawdzenia jak to działa): skoko.pl (fraza kluczowa: content marketing dla kobiet), www.malarstwoity.net (fraza kluczowa: e-pakiet autorski), zycie-tak.net (fraza kluczowa: życie tak), about-win-win.pl (fraza kluczowa: content marketing o mediacjach win win; z przekierowaniem ze strony, która już kończy swój e-żywot [about-winwin.net]), laetarianie.eu (fraza kluczowa: content marketing o życiu konsekrowanym), a w przygotowaniu skarbykrakowa.pl (content marketing o Krakowie), 10kilomniej.pl (content marketing o dobrym odżywaniu na co dzień) oraz www.malarstwoitycom (content marketing o malarstwie).

A dlaczego w akapicie powyżej nie ma linków, przecież to byłoby z dużą korzyścią dla tych witryn?

To bardzo dobre pytanie. Już odpowiadam: tych linków (do innych witryn tego serwisu) na tej witrynie już się trochę pojawiło, ale ich zbyt duża ilość byłaby niekorzystna dla tak promowanych witryn, jeśliby te linki powtarzały się zbyt często na tej samej witrynie lub jeśliby intensywne linkowanie jakiejś innej witryny pojawiło się w bardzo krótkim czasie. To też jest więc na korzyść oferty content marketingowej, że wymaga pisarskiego trudu i pewnej strategii, żeby linkowanie nie przyrastało zbyt szybko; linki z takich artykułów są uznawane nie tylko przez ludzi, ale także przez algorytm za wartościowe i rzeczywiście poprawiają SEO linkowanych stron. Ale chodzi też i oto, żeby można było od razu zobaczyć jaki skutek tworzy taki sposób pozycjonowania. Konkurencja w Internecie jest coraz poważniejsza. Nowa witryna (w pierwszym roku od opublikowania), która nie jest pozycjonowana linkami na słowa kluczowe może się nie wyświetlić na pierwszej stronie w wynikach wyszukiwania nawet na dokładnie podaną jej nazwę, co jeszcze kilka lat temu w ogóle nie było problemem.

Chcesz, żeby Twoje produkty i usługi były promowane w Internecie zgodnie z aktualnie obowiązującymi standardami SEO?

Napisz / Zadzwoń lub Zajrzyj na stronę startową tej witryny albo Popatrz na nawigację

Co ma wspólnego afirmacja ludzkiego życia z content marketingiem?

Ma tyle wspólnego, ilu Internautów jest zainteresowanych tą tematyką, którą zmieściłam proponując 4 drabiny znaczeń w takie drabiniaste ramy, po których można, z pomocą własnego intelektu i własnego wolnego czasu, się wspinać (można się też gramolić). Takie właśnie jest moje pisarstwo, które udostępniam tu i na innych witrynach za darmo. To jest też jeden z zaproponowanych przeze mnie tematów, na który można się w takiej content marketingowej formie wypowiedzieć. Dla wspólnego dobra tak naprawdę, czyli żeby ten temat nas nie męczył, tylko cieszył.

A dlaczego ta witryna nazywa się „szkołą bycia pro-vie”?

To jest taka wymyślona przeze mnie marketingowa konwencja. Inne przykładem takiej kowencji jest zachęcający do polemik E-pakiet autorski, albo konwencja literacka: Życie? Tak.

Czy istnieją jakieś inne pojęcia związane z content marketingiem, które warto znać?

Jak najbardziej. Warto wiedzieć, że odmianą content marketingu (marketingu treści) jest tzw. native marketing (marketing natywny), który wymaga odrobinę większych umiejętności pisarskich, gdyż linkowanie powinno być jeszcze bardziej naturalne (a nawet finezyjne; może być sztuką samą w sobie), niż w zwykłym content marketingu (który może być sposobem na pisarski trening). Dobra rzecz nawet dla literatów. Poza tym zaproponowałam sama pojęcie content marketingu tymczasowego, ale dosłownie kilka dni temu (w grudniu 2021). Pojęcie to dotyczy wyraźnie odrębnej marketingowej możliwości: publikacji artykułów z linkami w tymczasowych wakatach. Temat ten, jeśliby kogoś interesował, jest do znalezienia na witrynie 'życie tak', właśnie w artykułach–wakatach. Sprawa jest przyszłościowa, gdyż tymczasem nowością jest sam content marketing, który naprawdę warto oswoić.

Czy treści na moich witrynach tworzących Serwis II interesują także Ciebie? Dogadajmy więc szczegóły współpracy:

Napisz / Zadzwoń lub Zajrzyj na stronę startową tej witryny albo Popatrz na nawigację

RK