Szkoła bycia pro-vie, albo: w jaki sposób 2+2 może być równe 70?

School of saying yes to human life

École de dire oui à la vie humaine

„Według chrześcijańskiego rozumienia rzeczywistości los całego stworzenia wpisuje się w misterium Chrystusa, który jest obecny od początku wszystkich rzeczy: «Wszystko przez Niego i dla Niego zostało stworzone» (Kol 1,16). Prolog Ewangelii św. Jana (1,1-18) ukazuje stwórcze działanie Chrystusa jako Słowa Bożego (Logos). Ale prolog ten zaskakuje z powodu stwierdzenia, że to Słowo «stało się ciałem» (J 1,14). Jedna z Osób Trójcy Świętej weszła w stworzony wszechświat, łącząc z nim swój los aż po krzyż. Od początku świata, ale w sposób szczególny od wcielenia, misterium Chrystusa tajemniczo działa w całej rzeczywistości naturalnej, nie ograniczając jednak jej autonomii”.

Ojciec Święty Franciszek, Encyklika «LAUDATO SI'». W trosce o wspólny dom, Kraków 2015, s. 65.

Content marketing tematyczny

Content marketing dla Ciebie

Uprzejmie informuję, że z powodu niebotycznej kwoty abonamentowej, którą mi naliczyła za moje witryny internetowe sztuczna inteligencja za skrypt o najnowszym standardzie plików cookies mój content marketing 'kończy bieg'. W miarę moich możliwości czasowych, oczywiście jak najszybciej, oferta ta będzie usuwana z Internetu.

rachunek miesięczny za skrypt do ciasteczek

Informacja o plikach cookies

Cennik usług

Regulamin usług

Polityka prywatności

Napisz/Zadzwoń

O co chodzi w tej ofercie content marketingu?

O kilka rzeczy: po pierwsze o bardzo dobrą jakość zupełnie unikatowej formy reklamy w internecie, która niesie wartości (merytoryczne, wizualne, artystyczne) w sposób łagodny (ale progresywny) i łatwy do zaakceptowania. Krótkie artykuły z linkami do pozycjonowanych stron w zależności od umiejętności pisarza lub od zawartej w nich wiedzy mogą, a nawet powinny być interesujące same w sobie a ich lektura niejako intuicyjnie powinna sprawiać, że Czytający klikną w zamieszczone w nich linki. Po drugie: o możliwość promowania treści tzw. niszowych, które nigdy (przez swoją niszową naturę [tak naprawdę cała kultura jest niszowa, gdyż taką ma właśnie naturę]) nie zdobędą wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania, ale też mają swój krąg Odbiorców, do których tym sposobem dotrą. Po trzecie: o średnio niską cenę, jaką trzeba zapłacić, żeby zdobyć 10–30 tego typu linków. Aktualnie jest to kwota 129 zł za 10 artykułów przesłanych mailowo do publikacji we wskazanych miejscach witryn tego E-serwisu lub 390 zł za 10 artykułów mojego autorstwa zleconych mi do napisania na zadany temat (zgodnie z Regulaminem usług).

Chcesz zainwestować jakieś pieniądze w zmocnienie Twojej oferty produktowej lub usługowej w Internecie?

Napisz / Zadzwoń lub Zajrzyj na stronę startową tej witryny albo Popatrz na nawigację

Jak można skorzystać z tej oferty content marketingu?

Trzeba do mnie napisać maila w tej sprawie z pytaniem o ofertę w celu dogadania szczegółów.

Od kiedy ważna jest oferta z promocją takiego content marketingu?

Akualna cena obowiązuje od stycznia 2024 roku do końca grudnia 2024, Regulamin usług jest co jakiś czas aktualizowany, np. dlatego, że E-Serwis pozyskuje nowe witryny, co jest z korzyścią dla tej oferty, choć wymusza wzrost ceny usługi, gdyż zwiększa koszty utrzymania tego serwisu.

Dlaczego ten content marketing nazywa się tematycznym?

Wynika to z merytorycznej architektury tego E-serwisu, który tworzą oddzielne witryny internetowe, a każda z nich, choć w równym stopniu proponuje usługi content marketingowe, dotyczy wyraźnie innej tematyki, którą można powiązać wzajemnie linkami, ale nie jest to konieczne. Mówiąc inaczej: witryny tworzące E-serwis nie są od siebie zależne w sensie treści, ale istnieje możliwość tworzyć na nich powiązania linkami w sposób, który uatrakcyjnia cały serwis, co jest korzystne dla osób zamieszczających tu swoje artykuły, gdyż umiejętne wzajemne linkowanie witryn w serwisie poprawia pozycjonowanie tych witryn, a to przekłada się na wyniki witryn linkowanych w artykułach. Tym m. in. zajmuje się firma Malarstwo i Ty, aby ta oferta content marketingowa stawała się coraz lepsza.

Czy można to zobaczyć na jakimś przykładzie?

Tak. Przykładowy artykuł na tej witrynie dotyczy zachęty do kupowania Fecika.

Przekonuje Cię wyższy standard moralny reklamy w Internecie?

Napisz / Zadzwoń lub Zajrzyj na stronę startową tej witryny albo Popatrz na nawigację

Jakie witryny aktualnie wchodzą w skład tego Serwisu oprócz Szkoły bycia pro-vie?

Podaję adresy lub frazy (słowa) kluczowe do wpisania w wyszukiwarce internetowej (warto wpisać frazy kluczowe dla sprawdzenia jak to działa): skoko.pl (fraza kluczowa: content marketing dla kobiet), www.malarstwoity.net (fraza kluczowa: e-pakiet autorski), zycie-tak.net (fraza kluczowa: życie tak), about-win-win.pl (fraza kluczowa: content marketing o mediacjach win win), laetarianie.eu (fraza kluczowa: content marketing o życiu konsekrowanym), a w przygotowaniu 10kilomniej.pl (content marketing o dobrym odżywaniu na co dzień) oraz www.malarstwoity.com (content marketing o malarstwie).

A dlaczego w akapicie powyżej nie ma linków, przecież to byłoby z dużą korzyścią dla tych witryn?

To bardzo dobre pytanie. Odpowiadam więc: tych linków (do innych witryn tego serwisu) na tej witrynie już się trochę pojawiło, ale ich zbyt duża ilość byłaby niekorzystna dla tak promowanych witryn, jeśliby się zbyt często lub jeśliby intensywne linkowanie jakiejś innej witryny pojawiło się w bardzo krótkim czasie. To też jest więc na korzyść oferty content marketingowej, że wymaga pisarskiego trudu i pewnej strategii, żeby linkowanie nie przyrastało zbyt szybko; linki z takich artykułów są uznawane nie tylko przez ludzi, ale także przez algorytm za wartościowe i rzeczywiście poprawiają SEO linkowanych stron. Ale chodzi też i oto, żeby można było od razu zobaczyć jaki skutek tworzy taki sposób pozycjonowania. Konkurencja w Internecie jest coraz poważniejsza. Nowa witryna (w pierwszym roku od opublikowania), która nie jest pozycjonowana linkami na słowa kluczowe może się nie wyświetlić na pierwszej stronie w wynikach wyszukiwania nawet na dokładnie podaną jej nazwę, co jeszcze kilka lat temu w ogóle nie było problemem.

Chcesz, żeby Twoje produkty i usługi były promowane w Internecie zgodnie z aktualnie obowiązującymi standardami SEO?

Napisz / Zadzwoń lub Zajrzyj na stronę startową tej witryny albo Popatrz na nawigację

Co ma wspólnego afirmacja ludzkiego życia z content marketingiem?

Ma tyle wspólnego, ilu Internautów jest zainteresowanych tą tematyką, którą zmieściłam proponując 4 drabiny znaczeń w takie drabiniaste ramy, po których można, z pomocą własnego intelektu i własnego wolnego czasu, się wspinać (można się też gramolić). Takie właśnie jest moje pisarstwo, które udostępniam tu i na innych witrynach za darmo. To jest też jeden z zaproponowanych przeze mnie tematów, na który można się w takiej content marketingowej formie wypowiedzieć. Dla wspólnego dobra tak naprawdę, czyli żeby ten temat nas nie męczył, tylko cieszył.

A dlaczego ta witryna nazywa się „szkołą bycia pro-vie”?

Taka jest wymyślona przeze mnie marketingowa konwencja tej witryny. Przykłady innych konwencji jest zachęcający do polemik E-pakiet autorski, albo konwencja literacka: Życie? Tak.

Czy istnieją jakieś inne pojęcia związane z content marketingiem, które warto znać?

Jak najbardziej. Warto wiedzieć, że odmianą content marketingu (marketingu treści) jest tzw. native marketing (marketing natywny), który wymaga odrobinę większych umiejętności pisarskich, gdyż linkowanie powinno być jeszcze bardziej naturalne (a nawet finezyjne; może być sztuką samą w sobie), niż w zwykłym content marketingu (który może być sposobem na pisarski trening). Dobra rzecz nawet dla literatów. Poza tym zaproponowałam sama pojęcie content marketingu tymczasowego. Pojęcie to dotyczy następującej marketingowej możliwości: publikacji artykułów z linkami w tymczasowych wakatach. Temat ten, jeśliby kogoś interesował, jest do znalezienia na witrynie 'życie tak', właśnie w artykułach–wakatach. Sprawa jest przyszłościowa, gdyż tymczasem nowością jest sam content marketing, który naprawdę warto oswoić.

A czy różne błędy na stronach tworzących tę usługę nie pogarszają oferty content marketingowej?

Uważam, że nie, gdyż poprawiając je wracam na poszczególne strony pozycjonując je. Gdyby wszystko było bezbłędnie i nic nie trzeba by było poprawiać, strony straciłyby sporo z ruchu, więc wyniki SEO dla Państwa byłyby gorsze.

Czy treści na moich witrynach tworzących Serwis II interesują także Ciebie? Dogadajmy więc szczegóły współpracy:

Napisz / Zadzwoń lub Zajrzyj na stronę startową tej witryny albo Popatrz na nawigację

RK